Bram Tankink, the official website


Gastenboek

  • Hedzer 18 Jul 2008, 09:50u

    Hallo Bram,

    Ik vind het natuurlijk heel goed dat je afstand neemt van het bedrog van Ricco en het opneemt voor de prachtige wielersport. Ik vind het niet zo geweldig dat je hierbij geweld propageert. Uitspraken als "in elkaar timmeren" horen mijns inziens niet bij een zo gerespecteerde publieke persoon als jij bent. Bram, je bent een voorbeeld voor velen, ook en vooral voor de jeugd, je zou je boosheid anders moeten uiten dan met dergelijke uitspraken. Ik vergeef je dit, want ik vind je een geweldige vent, maar ik wilde je dit toch even laten weten. Succes in het vervolg van deze Tour !

    groet,
    Hedzer.

  • gerhard uit Tiel 18 Jul 2008, 09:38u

    klasse reactie van je en nu nog zo'n reactie maar dan met de benen succes!!!!!!

  • Thomas uit Antwerpen 18 Jul 2008, 01:42u

    Dag Bram

    Ik heb nog altijd kippenvel van je reactie!

    Wielrennen is niet alleen de mooiste sport ter wereld, maar ook het mooiste beroep, ook voor de entourage. Groot gelijk dat je die pRicco op z'n plaats zet, zo onrespectvol en egoïstisch, hoe die de job van heel zijn team op de helling zet. Hopelijk was het 'slechts' een alleenstaand geval binnen Saunier...

    Anyway, blijven vlammen!

  • Greg van A. 18 Jul 2008, 01:21u

    Brammetje T for life!!!!

  • Pepijn 18 Jul 2008, 00:15u

    He Bram...je uitspraken over Ricco waren prachtig...dit wordt een klassiek fragment! Geniet van de rest van de tour!

  • Shaggy http://www.biertju.nl 17 Jul 2008, 23:53u

    Bram je bent een held! Top uitspraak over Ricco, jij snapt tenminste waar sport om draait!

  • Darryl 17 Jul 2008, 23:50u

    ik sluit mij bij de anderen reacties aan over Ricco.

  • Martijn http://martijn2806.hyves.nl 17 Jul 2008, 23:48u

    he bram!

    wat een geweldige uitspraak over riccó, had het zelf niet beter kunnen zeggen!

    succes verder deze tour!

  • kevin 17 Jul 2008, 23:46u

    Succes in het verdere verloop van de Tour
    PS: Goed gezegd over Ricco

  • Maurijn 17 Jul 2008, 22:44u

    Mooie echte reactie Bram! Jij en ook Laurens ten Dam zijn wat dat betreft echte vaandeldragers van deze prachtige sport.
    Klasse!

  • Germ 17 Jul 2008, 22:29u

    Bram, geweldig kommentaar, heerlijk geen mediatraining voor nodig. Dit is de ware wielrennermentaliteit!

    Je had die slang alleen harder moeten raken

  • Tukker 17 Jul 2008, 22:03u

    Fantastische back to earth mentaliteit! Wielrennen zou een van de mooiste en eerlijkste conditie/kracht-sporten zijn met rijders zoals Bram!!!

  • guido 17 Jul 2008, 21:11u

    Bram je slaat de spijker zoals altijd te horen niet alleen op zn kop, maar ook ik die epo-eikel. En terecht! ben het helemaal met je eens! veel succes nog deze tour!

  • Bas uit Simpelveld 17 Jul 2008, 20:56u

    Hey Bram, he-le-maal top wat jenet op tv zei. Die arrogante kop van die gast stond me al niet aan, gelukkig is die voor de rest van zijn leven nergens meer welkom. Respekt voor jou Bram, je bent een topsporter! blijf clean jongen! En win eens een ritje man!

  • Marco 17 Jul 2008, 20:08u

    Bram

    Geweldige reactie.....Kick some ass

  • Albert Szabó 17 Jul 2008, 20:04u

    Goed gesproken Bram...op zijn bek rammen die looser van een Ricco

    Groet oet Hengel

  • Ger-Jan http://www.mdkclan.nl 17 Jul 2008, 19:52u

    Ik zou hem in mekaar trimmen...

    G E W E L D I G ! ! ! !

    mijn held :P

  • Castelli 17 Jul 2008, 19:21u

    Das nou eens een punt zetten.
    Helaas fietsen jullie niet met aanvoerdersbandjes rond.

  • Martin Faes 17 Jul 2008, 19:08u

    Ha die Bram!
    Ik zat daarnet eens het profiel van de etappe van morgen te bekijken en ik dacht dit is een rit voor jou.

    De sprinters hebben vandaag hun ding gedaan, dus morgen zit je erbij he :)

    tot vanavond (Bellen met Bram)
    Martin

  • Bas & Rik 17 Jul 2008, 18:52u

    Goed bezig dat je Ricco hebt gemept! Ga zo door!

  • Bastiaan 17 Jul 2008, 18:51u

    Bram,

    wat een geweldige en scherpe reactie! Het is gewoon een etter!

    Nog veel succes tijdens de tour

  • Peet 17 Jul 2008, 18:49u

    Geweldige reactie Bram, je bent een held! Fijn ook dat je dat irritante jong een beuk hebt verkocht gister.

    Tot in Wateringen!

  • Arianne Smidt http://cultofthedeadfish.blogspot.com 17 Jul 2008, 18:45u

    Hup Bram,
    Je hebt in tegenstelling tot Rico een goed karakter!
    Op naar de Alpen (een beetje vooraan a.j.b.) en door naar Parijs!

  • piet smits 17 Jul 2008, 18:39u

    Hallo Bram.
    Bijna was ik, na 50 jaar wielerfan te zijn, afgehaakt.
    Jouw bijzonder mooie en persoonlijke woorden houden mij in het peloton van toeschouwers.
    groetjes en veel succes tot ver na Parijs.

  • roh 17 Jul 2008, 18:33u

    hulde jongen, hulde !
    gewoon zeggen waar het op staat, en nu weer fietsen, genoeg gepraat over doping. Al die gasten gewoon links laten liggen en lekker door fietsen,

    succes!

  • Roos 17 Jul 2008, 17:32u

    Hey Bram,

    Bedankt voor die reactie over Ricco, geweldig dat je hem gisteren al een mep had verkocht. Ricco had dat meer dan verdient, wat een gore stakker is dat zeg. Niet te vertrouwen... Succes verder deze tour, je bent mijn favoriet!

  • Wielerfan 17 Jul 2008, 17:23u

    Geweldig jouw reactie over ricco, een man naar mijn hart! Voor de rest nog heel veel succes voor jouw en de rest van de ploeg !!!

  • Ruben 17 Jul 2008, 17:18u

    Ik ben fan. Een reactie over Ricco uit het hart!

  • Bas 17 Jul 2008, 17:17u

    Ik ben het met Bianca eens, goed gedaan!

  • Bianca 17 Jul 2008, 17:17u

    Complimenten voor je reactie op tv zojuist na de finish, wauw! heel mooi gezegd! succes nog, liefs Bianca


Berichten van de oude site staan nog in het oude gastenboek