Bram Tankink, the official website


Gastenboek

  • Olaf 24 Aug 2010, 11:19u

    @ Albert:
    Hij dreigt vandaag in de top15 van de Eneco-tour te eindigen...
    Samen met nog 4 Rabo-collega's.

  • albert 22 Aug 2010, 19:13u

    fiets bram deze week nog ergens

  • Fennetje 2 16 Aug 2010, 15:20u

    Die bruine beer (met sjaal) staat op de kinderkamer of bij Bram naast het bed!

  • Fennetje 16 Aug 2010, 14:48u

    Heb je de bruine beer met de bruine oogjes al netjes opgeruimd?

  • Olaf 15 Aug 2010, 23:23u

    Hey Bram,
    'Mwa, ik weet niet wat ik moet verwachten....' Trekt de sprint aan voor Tom, waardoor het WK een stuk leuker wordt en wordt zelf effe 24e.
    Diagnose: beter!
    Gefeliciteerd en namens fietsend Nederland bedankt!

  • albert 15 Aug 2010, 18:06u

    zit wel goed met bram, als je vandaag de sprint aantrekt voor Tom, wordt nog wat voor het wk als hij weer de trainig hervat na zwangersschapverlof

  • klaas 13 Aug 2010, 12:55u

    lekkere jonge die Boogerd

  • De Jongens van Amstel 13 Aug 2010, 08:34u

    Leuk stuk van die Casteli. Vingers op tijd wassen is wel belangrijk in deze fase. Succes in Hamburg en bij de eneco tour. Als dien Duitser nie wint rij jij het WK.

  • Riet Boom 03 Aug 2010, 22:34u

    Hallo Bram en Vera,
    Namens Walter en mij, van harte proficiat met de geboorte van jullie tweede dochtertje. Heel veel geluk en plezier met zijn allen.
    Groetjes, Riet en Walter, Vlijmen

  • Peter van Rooij http://www.peervanrooij.nl 01 Aug 2010, 22:41u

    Leuke foto's van Bram en zijn knuffelbeer op www.peervanrooij.nl

    Bram, geniet van je dochter!

    Houdoe, Peter

  • Castelli 31 Jul 2010, 10:18u

    Net de massage van Maud gelezen. Ik schrik er wel van. Gooi jij afgelebberde bidons naar je supporters? En die vrouw die er achteraan sprinte, was dat bergop op?

    Als je doorgaat met bidons in het publiek ketsen, ben je dan zo vriendelijk effe vantevoren aan te geven wanneer je voor een kort intermezzo stopt met luiers verschonen? Via deze kaakbox bijvoorbeeld?

    Wel mooi dat je in het begin van het seizoen schrijft dat focussen grote meerwaarde heeft. Als team bewezen jullie dat die psychologe gelijk heeft gehad. Machtig mooi resultaat.
    Zelf bevestig je door aan te geven dat je focus verlegd werd naar de geboorte van je kindje en naar Vera. Goed zo! Het siert je! Wordt een mooi najaar.

  • Nancy 29 Jul 2010, 22:25u

    He Bram,

    Goed nieuws ! Gefeliciteerd met jullie dochter. Bedankt voor je strijdlust in de Tour

  • Maud 29 Jul 2010, 22:00u

    Beste Bram,

    Allereerst proficiat met de geboorte van je dochter, heel veel geluk met z'n 4-tjes!
    Hoe is het met je gezondheid?Hopelijk al weer wat opgeknapt!

    Vandaag zijn wij thuis gekomen van ons 'Camper-Touravontuur' en heb meteen je columns gelezen, geweldig!

    Wat hebben we genoten van je vechtlust,doorzettingsvermogen, enthousiasme en prestaties!

    Je denkt toch niet dat er alleen fans van Robert langs de kant staan en druk zijn met het bekladden van het asfalt?!(column)
    Tig spuitbussen verf en kilo's stoepkrijt hebben we gebruikt om jou aan te moedigen!!Heerlijk om lekker te kalken en mensen te zien nadenken wie/wat er op het asfalt komt te staan!En natuurlijk hopen dat je het ziet maar dat zal wel niet...hahaha!

    Dat je met pijn in je lijf op Port de Bales die pedalen nog rond kunt krijgen,vriendelijk gedag kunt zeggen en de kracht hebt om een bidon aan te gooien...onvoorstelbaar!!
    (frans vrouwtje dook opeens uit het niets er achteraan,had haar vrij snel duidelijk gemaakt dat wij toch echt jouw naam op de weg hadden geschreven!Eigelijk toch best vreemd dat er mensen blij kunnen zijn met een afgelebberde en geinfecteerde drinkfles...!!)

    Helaas zagen we je niet op de Tourmalet verschijnen....
    Goed dat je de verstandigste keuze hebt gemaakt en je lichaam rust hebt gegeven!

    Heel veel suc6 met alles wat komen gaat!Zet 'm op!
    Groet,
    Maud

  • Maria en Fam. 29 Jul 2010, 19:46u

    Van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter Sarah. Heel veel geluk samen, mooie colum.Er is meer in het leven, dan alleen fietsen.Wordt gauw weer beter en dan er weer vol tegen aan. Je weet dan weer waarvoor je fietst.

  • mio eroe 29 Jul 2010, 10:11u

    Hartelijk gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter, geniet ervan!
    Leuk dat je dinsdag evengoed in Stiphout was!

  • Jeroen 29 Jul 2010, 08:52u

    Hallo Bram,

    van harte gefeliciteerd!
    Geniet van de mooie tijd!

    Groeten
    Jeroen

  • Marian en Hans Damveld 28 Jul 2010, 21:52u

    Hallo Bram,Vera en Roos,
    van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochtertje en zusje Sarah. We hopen dat jullie een hele fijne tijd met elkaar hebben.

    groeten,
    Marian en Hans.

  • Ton Schuler 28 Jul 2010, 20:22u

    Hallo Vera en Bram,

    Via deze wil ik jullie van harte feliciteren met jullie dochter. Geniet er lekker van, en heel veel gezondheid toe gewenst.

  • Castelli 28 Jul 2010, 20:07u

    Prachtig nieuws. Proficiat met de geboorte van jullie dochtertje !

  • petra van der linden 28 Jul 2010, 16:36u

    gefeliciteerd met je tweede dochter.
    geniet er van je vader schap. veel succes verder met je beroep wielrennen en laat mij genieten van jouw rijden.

  • Johannes Gerlach 28 Jul 2010, 15:20u

    Beste Bram en Vera,

    Van harte gefeliciteerd met jullie tweede dochter! mooi, mooi, mooi. Ik hoop verder dat jullie nog een beetje genieten van het limburgse leven :-)

    Groetjes van een "oude" buurman

  • Haiko Wantia 28 Jul 2010, 15:16u

    Hey Bram,

    Proficiat met de geboorte van je dochter.

  • Wim Post 28 Jul 2010, 11:42u

    Proficiat met jullie 2e dochter als er eventueel een vervolg op komt dan een zoon anders ga je de kant op van kroonprins Alexander ook allemaal vrouwen en jij als enigste man daar win je over een poosje nooit van.
    groetjes uit Rotterdam

  • joelle 27 Jul 2010, 23:32u

    Bram ik wens jullie veel geluk met de geboorte van jullie tweede dochter
    geniet maar van je drie vrouwen.

  • bert cosemans 27 Jul 2010, 22:50u

    Van harte gefeliciteerd met jullie nieuwe wereld burger,geniet ervan. Gr Bert

  • Andrea W 27 Jul 2010, 21:58u

    Van harte gefeliciteerd!
    Heel veel geluk en vooral een gezonde toekomst voor jullie 4-en

  • Henk-Jan 27 Jul 2010, 21:48u

    Bram,
    hartelijk gefeliciteerd met jullie dochter Sarah.
    Ik wilde even reageren op je column. Ik ben het helemaal met je eens. Ik erger mij ook al tijden aan de comentaar op tv, vooral Ducro kan er iets van. Altijd spreekt hij wel over het "nieuwe wielrennen..." Kan er niet iemand regelen dat Boogerd op zijn plek komt. Ik wil info horen horen wat we zien op tv enzo. Ducro doet alsof hij het allemaal zo goed deed in zijn tijd. Ook toen had je wandeletappes. Ik moet nog maar een tijdje volhouden bij de Belgische zender.
    Mij vraag is, zijn er nog meer mensen die zich ergeren of zijn er mensen die Ducro goed vinden???
    Nederland is wielerfan, kijk maar naar de belangstelling in Drenthe Vuelta en de Giro en de tour. Wij zijn trots nu de NOS nog.

    Groeten

  • Hans te Lintelo 27 Jul 2010, 21:42u

    Ha die Bram en Vera,

    Van harte gefeliciteerd met de kleine. Geniet er van!
    m.v.g. hans

  • gerda uit limburg 27 Jul 2010, 20:55u

    bram, vera en roos
    hartelijk gefeliciteerd met jullie dochter sarah en veel plezier en geluk met jullie kleine meid

  • Olaf en Cissy 27 Jul 2010, 19:48u

    Hey Bram en Vera!
    GEFELICITEERD!!!
    Helaas kan ik vanavond niet in Stiphout zijn, anders had ik beschuit met muisjes meegenomen...
    Veel geluk met z'n 4tjes.


Berichten van de oude site staan nog in het oude gastenboek