-
Wim Post 14 Aug 2011, 11:18u
Bram je berichtje van 13-08-2011 om de Hr.Bakker van het gastenboek te verbannen kan ik alleen maar met vreugde kennis van nemen, het is namelijk de enige manier om zulke stomme negatieve figuren het zwijgen op te leggen en het gastenboek alleen open te stellen voor de fans van de wielersport en speciaal van jou Bram. Ik begrijp wel dat je niet de tijd hebt om alle onzin te lezen maar je zal best een webmaster hebben die,als een zeef,zulke lariekoek er af kan halen.
Bram maak de rest van het seizoen af zoals je begonnen bent,succes.
Groeten uit Rotterdam. -
johnny van der hulst 14 Aug 2011, 09:48u
Hoi Bram
Laat vandaag de benen spreken je bent een top prof en je weet het de beste stuurlui staan aan de wal he. fijne zondag kerel.
-
bram tankink 13 Aug 2011, 22:55u
Beste mensen
Na het te lang hebben aangehoord van alle meningen van Jacob Bakker heb ik besloten hem te blokkeren en verwijderen.
Kritiek is prima, maar het moet wel ergens op slaan. Dhr Bakker heeft blijkbaar geen kaas gegeten van wielrennen en zal zich beter eerst verdiepen in materie voor hij er met hele analyses over komt.
Zeker na zijn laatste reacties over het falen van ons als renners en mijn diskwalificatie in de Eneco heeft hij bewezen over geen enkele kwalificatie of intellect te beschikken wat betreft wielrennen.
Nico Verhoeven is 1 van de beste ploegleiders die ik in heel mijn carriere heb gehad. Na de etappe door de Ardennen zaten we als groep met gebogen hoofden in de bus. We schaamden ons dat we niet meezaten in de 1e groep. Mensen snappen soms niet dat we als wielrenner altijd het beste in onszelf proberen boven te halen. En iedereen weet dat dat niet altijd lukt.
De volgende dag startten we collectief in de regen (stonden allemaal kort bij elkaar en in ons blok regende het bijna volledig) Iedereen was tot op het bot gemotiveerd om er alsnog wat van te maken ondanks de uitzichtloze situatie. Juist een ploegleider als Nico heeft daar een hand in en pakt dat erg goed op.
Wielrennen is iedere dag opnieuw vechten met de rest en jezelf. Altijd proberen tot dat gaatje te gaan en in het peloton door het gaatje. Dat dat niet altijd lukt is nu eenmaal zo en als dat dan collectief is, is dat vervelend. Maar dat is nog altijd vervelender voor ons dan voor dhr Bakker.
Binnen de ploeg zijn er altijd dingen die verbeterd kunnen worden, maar wij als renners of personeel hebben daar het beste zicht op. Iedereen werkt hard om er het beste van te maken. Dat geldt zowel voor de ploegleiding als de renners. Zo niet dan lig je er na 2 jaar uit.
Ik hoop dat dhr Bakker zijn poezie vanaf nu op een andere manier kan uiten. En een advies van mijn kant. Laat het wielrennen even rusten en richt u op de dingen waar u wel verstand van heeft.
Groetjes Bram Tankink
-
albert 13 Aug 2011, 19:31u
uit koers gehaald dit is zeer zwaar klote, zal vanavond dus echt bram drankink worden
-
fvdpol 11 Aug 2011, 10:15u
Oversprong gedrag,
Dit is typisch oversprong gedrag. De aandacht afleiden van de daadwerkelijke probleemstelling. Sorry Mijnheer Bakker, de discussie gaat niet over mijn E-mail adres en niet over mijn, door u vooropgestelde "laffe houding". Het gaat er om dat u 2 keer eerder heeft beloofd niet meer in dit gastenboek te publiceren, blijkbaar is u de toegang op alle andere fora en gastenboeken reeds ontzegd.
Dus terug naar de essentie, ik blijf bij de stelling in mijn vorige mail, maar om te voorkomen dat dit uitloopt in oeverloos gezwam besluit ik bij deze dat ik niets meer in dit gastenboek zal schrijven aan of over mijnheer Bakker, gelukkig kan ik Bram nog op andere manieren succes wensen. -
Anoniem 11 Aug 2011, 07:11u
Voor een 'fan' heb je het in de laatste drie berichten nochtans bijzonder weinig over Bram gehad
-
Hallo,
habe ein wenig durch deine Seite geklickt und wollte einen netten Gruß hinterlassen :) -
fvdpol 08 Aug 2011, 12:24u
Sorry Bram het moet even.
Als ik ergens de schurft aan heb dan is dat aan mensen die zich niet aan hun afspraken houden.
Mijnheer Bakker is zo'n figuur. Hij heeft dit gastenboek al minstens twee keer beloofd dat hij op zou rotten, maar het wil blijkbaar maar niet lukken. Ik ben niet de enige die zich aan dit figuur stoort, gezien de reacties in dit gastenboek.
Zoals ik al eerder heb aangegeven, begin een blog. Daar kun je je frustraties kwijt zonder dit gasten boek te bevuilen. http://blogspot.com
Als je dan een blog hebt aangemaakt, dan komen we daar allemaal een keer kijken, beloofd!
Mijnheer Bakker: Opzouten, weg wezen, oprotten, aftaaien, scheer je weg, ksssstt, boe. -
I like your Team!!!
-
martij 06 Aug 2011, 12:00u
3e plaars in mares , dus hij kan het nog
-
albert 05 Aug 2011, 18:02u
ja de kandel is gevaarlijke als je denkt
-
klaas 02 Aug 2011, 11:18u
komt Eneco tour in gevaar?
-
Wim Post 01 Aug 2011, 15:53u
Je zou denken dat het gastenboek van Bram bedoeld is om wat kleine prettige berichtjes neer te pennen.
Maar als je de opmerkingen van Jacob Bakker goed leest kom je tot de ontdekking dat er een zeer negatief persoon zijn frustatie"s openbaar maakt zonder ook maar één naam te noemen,zelfs de naam Tankink niet terwijl het toch zijn gastenboek is.
Ook de betekenis van het woord GAST weet hij niet of nauwelijks.
Je zal maar een negatieve huisgenoot als Jacob Bakker hebben dan raak je net als Bakkertje het spoor bijster.
Zijn berichtjes moet hij in het vervolg maar sturen aan www.rabobank.nl/wielerploeg ,het fietsen aan Bram overlaten en de positieve berichtjes aan de fans van Bram. -
Warum ist die Internetseite mehrsprachig?
-
anti jacob 31 Jul 2011, 19:56u
Jacob ga aub ergens anders lopen zeuren!!!
-
klaas 31 Jul 2011, 16:55u
jacob is duidelijk het spoor bijster wat een gezwam
-
Castelli 30 Jul 2011, 21:12u
Indrukwekkend geschreven colomn.
Veel beterschap aan je zusje ! -
Fennetje 2 27 Jul 2011, 19:25u
Criterium van Stiphout was weer geweldig, de foto`s kom je zelf bekijken....?!
-
Vele hartelijke groeten en tot een volgende
-
Andrea 25 Jul 2011, 14:29u
Zo, Bram, dat staat.
Ouderwets het hart op de tong en gelijk heb je.
Ik beschouw jouw stukje als een hart onder de riem voor iedereen met 'handen aan bed' in de zorg. Zij werken zich, net als Gesink, een slag in de rondte om er, ondanks alle tegenslagen, het beste van te maken.
Degene die het voor het zeggen hebben, snappen er helaas te weinig van.
Crisisbeleid van Rutte: te weinig zorg aan het bed en alle mantelzorgers moeten fulltime aan het werk.Gezondheid!
Bram, ik proost op jou en je familie.
Ik heb grote bewondering voor jullie veerkracht om er altijd het beste van te maken.Groeten (ook aan je moeder!)
-
Hoi Bram
Had je al geprobeerd te bereiken via twitter maar dit tevergeefs tot nu toe. Gisteren toen we bezoek kregen kregen we heb over het wielrennen en viel ook jou naam. Wat ik echt niet wist is dat jij familie van mij bent.
Het blijkt dat je vader of je opa getrouwd is met een Lubers wat ook de meisjesnaam is van mijn moeder. Je bent dus een achterneef van me waar ik heel erg trots op ben.
Zou het dus ook leuk vinden om je echt een beter te leren kennen.
Als je een thuis bent in Haaksbergen
kunnen we wellicht ergens afspreken. Ook ben je bij mij altijd welkom maar laat me het dan even weten.
Ik woon hartje centrum van Enschede Burg.Edo Bergsmalaan schuintegenover de anwb. Ingang Beltstraat(naast de apotheek en de evengelische boekhandel. nr 44. Hoop snel van je te horen. Groetjes van Lisette -
theo 18 Jul 2011, 11:29u
Succes met je 3e Italiaanse ronde van dit jaar
-
Plauen cycling fans 16 Jul 2011, 23:52u
Greetings from Plauen (Germany), where you win the stage 1 of Deutschlandtour 2005 in the rain. Great race and great memories for us. We wish you the best for the rest of the season and the future.
Christian and Jan
-
Robbie 09 Jul 2011, 00:25u
Beste Bram,
We missen je in de Tour de France!
Vooral vanwege je altijd prachtige, eerlijke en met je hart-op-de-tong interviews! -
paul 07 Jul 2011, 22:58u
Ik ben niet overal van op de hoogte,maar mis je wel in de tour,vooral de commentaren die je na afloop van een etappe gaf.
Succes met alle andere coursen dit jaar,en hopende dat ik je de volgende tourde france hoor,maar ook zie.
Groetjes van de Papendrechtse wieler fans,P.M. -
Peter 04 Jul 2011, 14:03u
Das gesproken Jochen!
-
fordeyn jochen 04 Jul 2011, 13:53u
beste brammetje,
de ganse zaterdagavond plaatste ik jou op 1 voor het NK. mijn vrienden vonden het amusant. jammer genoeg werd het twee, maar het lachen verging hen wel. groeten peter en jochen, uw twee grootste fans uit belgie. (cfr. van de weg naar het veld, en waalse pijl 2011) brammetje brammetje brammetje, kom op
-
Wat is dat toch met die dopingcontroleurs ? Volgen ze het wielrennen in Oostenrijk niet ...
-
Castelli 02 Jul 2011, 14:09u
Beste Bram,
Zorg je astebleef dat die tante van jou met die knuppe neigingen een klein beetje in toom gehouden wordt als ze naar een criterium komt kijken straks..... -
klaas 02 Jul 2011, 13:17u
prettige vakantie dan maar winst in de enoco tour
Berichten van de oude site staan nog in het oude gastenboek